Dış Mekan Çekim Fiyat ve Albüm Fiyatlarınız nedir ?

İzmir Düğün Fotoğrafçısı Forums Düğün Fotoğrafçılığı sıkça sorulan sorular Dış Mekan Çekim Fiyat ve Albüm Fiyatlarınız nedir ?

This topic contains 2 replies, has 2 voices, and was last updated by  Anonymous 1 year, 5 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #6816

  admar2010
  Keymaster

  Dış Mekan Düğün Fotoğraf çekim fiyatları düğün albüm içerikleri dış mekan fotoğraf çekim süresi ve dış mekan fotoğraf çekiminin yapılacağı şehir bölge ve mesafeye göre dış mekan fotoğraf çekim fiyatı belirlenir.Kısacası yapılan işle doğru orantılıdır.Tabiki herkes özgürdür. İstediğine fotoğraf çektirir.Bu işin (Dış Mekan Fotoğraf çekimi)  bu sebeplerden dolayı sabit bir fiyatı yoktur.Çünki her fotoğrafçının kullandığı ekipmanlar , kullandığı fotoğraf baskı albüm malzemeleri ölçüleri ve  kaliteleri  farklıdır.Fiyat karşılaştırılması yapılırken tüm bu faktörler göz önünde bulundurulmalıdır.

  Dış Mekan  fotoğraf çekimi sanat ve tecrübe ile birleştirilirse ortaya  güzel şeyler çıkar.İnceleyip araştırmak gerekir.En uygun düğün fotoğrafçısı fiyatı olup olmadığı yapılan iş sonunda ortaya çıkar diye düşünüyorum.Baştan ucuz fotoğrafçı buldum bence yanlıştır.Bu  Çiftlerin düğün hazırlığı ve düğün planlamalarının yoğun olduğu bir dönem esnasında yada son anda yapılan bir çözümse olumsuz süprizlerle karşılaşmaya neden olacaktır.Önceden Rezervasyon ve Takvim ayarlaması yapmak gerekir.

  izmir-alacati-dugun-fotograflari sena-sercan 21

   

  #6818

  admar2010
  Keymaster

  Bir Fotoğrafçı alaçatı için 1500 Tl Diğeri 2800 Tl diyor Ne olması gerekir ?

  #6844

  Anonymous

  Bende Dış mekan fotoğraf albümü çektirmeyi düşünüyorum. Fiyatlar biraz pahalı geldi.Teşekkür ederim Daha önümüzde 3 ay gibi zaman var .Sizin ile çalışmayı Düşünüyorum

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.