Düğün tam gün  fotoğraf çekimleri Gelinin evden alınması ile başlar.Bu telaşlı başlangıc ,düğün öncesi tüm hazırlıklar fotoğraf karelerine yansıtılır.Düğün için Kuaförde düğün fotoğrafçısıfotoğraf çekimleri ile devam eder.Sonrasında Birlikte kararlaştırdığımız dış mekan fotoğraflarının çekileceği tarihi yada özel mekanlara doğru hareket edilir.Tabii ki yolda gördüğümüz yada o anda keşfettiğimiz güzel bir mekandada fotoğraf çekmeden olmaz,Sahilde yürürken ,bir ayçiçegi tarlasında , bir gül bahçesi o anda gelişen ortam dogrultusunda dış mekan düğün fotoğrafları çekimi ile  devam eder..Düğün Hikayesi fotoğraf çekimleri Tüm gün boyunca devam etmektedir.Zamanın elverdiği ölçüde.Fotoğraf sınırlaması yoktur.Çekilen fotoğrafların orinallerinin tamamı size teslim edilecektir.

Cenk Kaya fotoğrafları kendisi çekmektedir. Yanında sadece asistanları bulunur.Işık tutma ve malzeme taşıma gibi.Bu konuda endişelenmenize gerek yoktur. Sizlere ait bu özel günde kötü bir süpriz olmaması için tüm tedbirler alınmaktadır. Genelde dış mekan düğün fotoğraf çekimlerini İzmir ve çevresinde bulunan ortamlarda gerçekleştiriyorum .Fotoğraf çekimleri akşama düğün töreni olacağından aynı gün içi çekim olduğundan çok uzaklarda bulunan mekanlarda çekmek mümkün olmamaktadır.Bu tip çekimleri DÜĞÜN ÖNCESİ – DÜĞÜN SONRASI DIŞ MEKAN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ ile mümkün olmaktadır.
Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz. Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar.