Alaçatı Düğün Fotoğraf Çekimleri Sedef Aykut
Alaçatı Düğün Fotoğraf Çekimleri Alaçatı Çeşme Düğün Fotoğraf çekimi için kullandığımız yerlerin başında geliyor. Alaçatı birbirinden güzel tarihi taş evleri ve şehrin içindeki eski değirmenleri ve Ilıca Plajı güzide tatil alanlarındandır. Alaçatı Ilıca plajında Düğün Fotoğrafları çekmek her zaman çok eğlenceli ve keyifli geçer.Düğün Fotoğraflarınız çekilirken zaman zaman plajda bulunan tatilciler düğün fotoğraf objetif karelerine takılır.Alaçatı Düğün fotoğraf çekimi genelde birbirinden güzel tarihi taş evleri ve şehrin içindeki eski değirmenleri ile başlayıp daha sonra deniz kenarında, plajda ve kumsalda yürüyerek Düğün Fotoğrafları çekmek için mükemmel bir mekandır .Genelde hafta sonları kalabalık olduğundan hafta içi daha sakin ve tatilcilerin akşam saatlerinde plajı boşalttıkları saatler fotoğraf çekimleri için uygun saatlerdir.
Sedef Aykut çiftinin düğün fotoğrafları Fotoğraf sanatcısı Cenk Kaya tarafından ,birbirinden güzel tarihi taş evleri ve şehrin içindeki eski değirmenleri ile düğün fotoğrafçılarının ve siz genç çiftlerin düğün fotoğrafı çekimi için can attığı, hayaller kurduğu küçük ve şirin beldemiz “Çeşme Alaçatı”da çekildi. cenkkayaphotography

Alaçatı Düğün Fotoğraf Çekimleri için Bizim tüm çekimlerimizin büyük çoğunluğunu bu bölgelerde yaptığımız için , bu bölgeye tatil yada balayı amaçlı çiftlerin kuaförü nasıl bulacağı oteli nereden hangi bölgeden rezervasyon yaptıracağı konusunda sorular alıyoruz. Tabiki oteller hakkında kuaförler hakkında bilgi veriyor yardımcı oluyoruz. Genelde bu tip çekimler yaz sezonu olduğu için nüfus yoğunluğu iyice artmış oluyor. Otellerde yer bulmak kuaförlere çekim için saç yaptırmak zorlaşıyor. Bir şekilde bu konularda yardımcı oluyoruz. İşimiz olmasa da şehir dışından dış mekan çekimleri için gelecek müşterilemizin sorunlarını çözmeye yardımcı oluyoruz. Alaçatı Düğün Fotoğraf Çekimleri Bu bölgenin güneş ışınlarını ve gün batımı çekimlerinin buralada çok daha güzel çekildiğini o anların fotoğraf karelerine aktarıldığı yer desem yanılmamış olurum.