Alaçatı Düğün Fotoğrafları Çiğdem-Burak
Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya Alaçatı Düğün Fotoğraf çekimi için kullandığı mekanların başında gelir. Alaçatı’da Ilıca Plajı İzmir ‘in en güzide tatil alanlarındandır. Alaçatı Ilıca plajında Düğün Fotoğrafları çekmek her zaman çok eğlenceli ve keyifli geçer. Düğün Fotoğraflarınız çekilirken zaman zaman plajda bulunan tatilciler ,ünlüler ; düğün fotoğraf objetif karelerine takılır.Hafta içi ve tatilcilerin akşam saatlerinde plajı boşalttıkları saatler fotoğraf çekimleri için uygun saatlerdir.Alaçatı Düğün fotoğraf çekimi genelde birbirinden güzel tarihi taş evleri ve şehrin içindeki eski değirmenleri ile başlayıp daha sonra deniz kenarında, plajda ve kumsalda yürüyerek Düğün Fotoğrafları çekmek için mükemmel bir mekandır .
Çiğdem Burak çiftinin düğün fotoğrafları düğün fotoğraf sanatcısı Cenk Kaya tarafından ,birbirinden güzel tarihi taş evleri ve şehrin içindeki eski değirmenleri ile düğün fotoğrafçılarının ve siz genç çiftlerin düğün fotoğrafı çekimi için can attığı, hayaller kurduğu küçük ve şirin beldemiz “Çeşme Alaçatı”da çekildi.
Cenk Kaya ” Fotoğraf çekmeye başlayınca ufkum açılıyor. Buna inanıyorum, daha yaratıcı olabiliyorum, hem daha önce hiç bulunmadığım yerler ya da az gördüğüm her şey, her deneyim beni zenginleştiriyor. Yeni, yepyeni bir histen söz ediyorum farklı mekanlar, farklı binalar, farklı insanlar; daha önce fotoğraflamadığım bina, köprü veya sokak; aynı gökyüzü altında farklı bir “şey”. İzmir’li fotoğrafçı olarak ister İzmir olsun, ister İstanbul, bende benzer duyguları uyandırıyor. Yeni ufuklar açıyor. Bende mutlu oluyorum”