Doğum öncesi ve doğum sonrası fotoğrafçılığı

Doğum öncesi hamilelik ,doğum ve doğum sonrası çekimlerimizin çakışmaması için randevu ile çalışmaktayız. Lütfen pakete ve çekime karar verdiğinizde en kısa sürede arayarak randevunuzu alınız.Sadece randevulu çekimlerde hizmetimiz vardır.
Hamilelik (Cenk Kaya tarafından çekiliyor )döneminizde bebeğinizin doğum öncesi ilk resimleri için hamile fotoğrafçısı tarafındanda çekilen hamile fotoğrafları için, dış mekanları, veya ev ortamını tercih edebilirsiniz.Cenk Kaya unutulmaz bu fotoğraf arşivine sahip olmanızı sağlayacaktır.
Doğum (Doğum Fotoğrafçısı ekibim çekiyor) İlk geliş anı , hastaneye giriş, hazırlıklar,gebelik fotoğrafları,aile fotoğrafları, bekleme bekleyiş ve heyecanlar,heyacanlı anlar anlar, doğuma gidiş anı,doğum anı , anneyle bebeğin ilk karşılaşması , bebeğin ilk muayeneleri , baba ve diğer aile bireyleriyle ilk karşılaşma anı, bebeğin giyindirilişi boy ve kilo ölçümü , bebeğin odaya gelişi ve ilk emzirme.Odadaki tüm ayrıntılar.Ertesi gün hastaneden çıkmadan önce aile fotoğrafları, bebeğin portre fotoğrafları,anne ve babayla siyah beyaz ve renkli aile kareleri kısacası yaşama ait tüm hayatın o güne ait gercekleri sizlerere gelecekte arşiv olacak fotoğrafların Cenk Kaya ekibi tarafından çekilecektir.Ben isterim benim doğum fotoğrafçım tüm doğumları çeksin. Ancak takvim ayarlaması yapınca tabiki bu mümkün değil.O gün için randevum olabiliyor.Bir güne bir iş alma mantığı ile çalışıyorum.Lütfen randevu alınız.
Doğum Sonrası ve Bebek büyüme aşamasında çekimler (Cenk Kaya tarafından çekiliyor.) Karşılıklı bir fotoğraf çekimi takvimi oluşturuyorum bu plan çerçevesinde Doğum sonrasından başlayarak sizlerin tamam yeter artık deme esnasına kadar bebeğinizin tüm profesyonel fotoğraf çekimlerini ev oramında yada doğal çekim alanlarında çekiyorum.Benim işim fotoğraf çekmek.